Referencie

rod. Reicherová Trnava

Zakúpili sme si Roboclean, pri vysávaní ostáva všetka nečistota vo vode a pohodlne sa vyleje bez prášenia. Keď pridáme vôňu, tak nám voní celý byt, Doporučujeme hlavne kto má malé deti. S nami upratuje aj náš synček Jarko :-)

 

 

 

 

 

 

Kamil Piešťany 

!!!!!PODVOD!!!!!

Na stránkach sa rozmohlo doslovo klamanie ľudí. Ide o zahraničné stránky, ktoré sľubujú lacnejší nákup. Keď bol Váš kolega u nás zistili sme že na zahraničnej stránke je Roboclean lacnejší písali, že aj so zárukou. Vedeli sme že nebudeme platiť dopredu, preto sme si ho dali poslať dobierkou. Prišiel nový zabalený stroj tak sme sa potešili a potom zaplatili. Problém nastal až vtedy, keď sme ho zapli. Nefungoval a keď sme napisali odosielateľovi povedal, že sa musel poškodiť keď sme ho preberali. U právnika sme zistili, že nemáme šancu dostať reálne peniaze späť, pretože je to iný štát a na dlho. Ostalo nám zariadenie ktoré nefunguje a oprava by bola veľmi drahá. Oklamal nás, žiaľ drahá skúsenosť...

Iveta Vinczeová Plárikovo

Naša dcéra trpela neidentifikovateľnou alergiou na koži. Po vyprášeni matracov po cca dvoch týťdňoch začala alergia ustupovať a to jednoduchým prášením. Manžel si všimol, že u nás doma sa netvorí toľko prachu a podlaha je čistejšia. Ten Váš malý zvlhčovač, aromatizér a pohlcovač prachu máme kvôli deťom zapnutý každý večer.

rod. Kostková

O problémoch ktoré vyvolávajú neviditeľný zabijaci v domácnosti hovoria stále viac a viac lekári. Nikdo by ani nepovedal, že domácnosť je taká ich liaheň, kedže sa ich bežným vysávačom nevieme zbaviť. Ďakujeme milému zástupcovi z Vašej firmy, ktorý nám ukázal jednoduchosť upratovania. Mne osobne sa najviac páčil prášenie na sucho bez nutnosti zdĺhavého čistenia a prášenia mimo bytu. A taktiež aj ochrana elektroniky. Hneď sme vedeli, že si ho kúpime

p. Kasenčák Bratislava

Pekný deň. Akcie namám rád preto som dovolil, aby ste k nám prišli bez toho pozvať si ďalších párov. Bol som veľmi zaskočený čo všetko dýchame a to len s podlahy. Váš pracovník nám ukázal možnosť ako sa rýchlo zbavíme prachu. Keď som čítal materiály tak som si až potom uvedomil že sme s manželkou urobili najlepšie rozhodnutie.

Siarsky Galanta

Som alergik a trpím ani už neviem na čo. Keď ste mi ukázali a zacítil som prach začal som opať kašľať a kýchať. Uvedomil som si, že to je aj dôvod prečo som často chorí. Ďakujem Vám za to, že ste ma naučili zbavovať sa tej špiny ktorá mi toľko komplikovala život.

Ondráš Senec

Máme malé deti doma a dosť často majú oslabenú imunitu. Neveril som vám keď ste mi hovorili čo všetko môže spôsobiť obyčajný prach... Keď som si uvedomil ako doma vysávame a všetko sadá naspäť prešiel mi mráz po chrbte. Nám je to jedno, ale kvôli deťom sme sa hned rozhodli zakúpiť ROBA ko ho voláme a používať ho. PS: Naše deti začali upratovať... :-)

Kollárová

Zariadenie máme mesiac doma. Som nadšená s kúpou, pretože mi to ušetrí čas asi o dve tretiny. Mali ste pravdu ten bordel čo ani neviem inak ani napísať, sa tvorí veľmi málo. Preto ked prejdem so super mopom na mokro a na sucho mam všetko hotové raz tak rýchlo. Ďakujem, Ďakujem, Ďakujem

p. Presko Cífer

Platíme si upratovačku, pretože nestíhame upratovať. Vystriedali sme veľa upratovačiek, pretože stále sme cítili taký zatuchnutý doslova smrad. Zistile sme, že oni ani za to nemohli, pretože vysávač jednoducho fúkal doslova smrad. Odteraz nám doma vonia, je čisto a my už máme jednu pani, ktorá nám chodí upratovať. Zmenili sme len to, že sa kupil ROBOCLEAN. Veľmi pekne ďakujeme Vasmu milemu kolegovi.

Zubek Trnava

Musím Vám napísať, čo sa mi stalo!!! Už dlhšie trím na to, že keď ráno vstanem kašlem a mám plný nos aj keď vetráme a máme na radiátore uterák. Nič nepomáha. Keď ste mi ukázali koľko špiny sme mali na matraci, veľmi som sa hambil. Ale bol som taký zvedaví, že som si to musel kúpiť aby som to hneď používal. Priznám sa že nechcem lieky som zástanca zdravej výživy. Boli ste moja posledná možnosť a som rad, že som presvedčil aj manželku a zobrali si aj ten zvlhčovač s aroma terapiou. Takže som vyhral vlastne dvakrát nad ženou ale hlavne nad plým nosom a kašlom. Ďakujem Vašej kolegini .

Diňušková Sereď

Keď ste k nám prišli vedeli sme o čo ide a už sme mali možnosť vidieť zariadenie od konkurencie. Vtedy sme si ho nekúpili. Máme nemecke auto a všetko kupujeme značkové, pretože sme sa presvedčili o ich kvalite. Zaujalo nás to, že je to nemecky výrobok. Bolo to aj vidieť a hlavne počuť. Vaše zariadenie je tihšie, výkonnejšie, ale najdôležitejšie čo sme chceli vidieť akú máte silnú klepaciu hlavu. A to nás presvedčilo, ďalej už ani nemusel váš obchodný zástupca pracovať. Ďakujeme a sme radi, že už aj na Slovensku ponúkajú kvalitu ktorá je v Nemecku.

Peter Bratislava

!!!!POZOR!!!!! Dávajte si pozor na podvodníkov na internete. Nekúpil som si zariadenie od vás, lebo som ho chcel lacnejšie zohnať som taký, že kupujem všetko čo najlacnejšie. Našiel som na internete lepšiu ponuku v Poľsku a že mi ho pošle a dá ešte aj zľavu. Tak som sa potešil, že som mu to zaplatil, lebo som dosť ušetril. Keď prišiel tovar skoro som odpadol. Bol používany ale asi 10 rokov a ked som ho umyl začali problemi. Chcel som ho hneď vrátiť, len nastal problém, že sa mi nikto neohlasil. Žiaľ na to že som chcel ušetriť som doplatil, lebo nemám na ďalší stoj a prišiel som o veľa eur.

Daniel Nitra

Potvrdzjem. Dobre, že sme si Vás zavolali. Máme byt a radi poriadok. Keď upratujeme vysávačom nestačíme sa čudovať koľko špiny sa dokáže vytvoriť za dva dni. Videli sme na vlastné oči ako jednoducho a rýchlo sa všetkého zbavíme. Ďakujeme Vášmu zástupcovi.

rodina Pichová Hlohovec

Naozaj to funguje. Chcem vám napísať ako to naozaj je. Vás pán ktorý bol u nás tvrdil, že špiny ten zalisovanej sa zbavíme za štyri týžďne. Nám to trvalo päť týždňov, pretože sme mali koberce a matrace asi osem ročné. Naozaj je to teraz tak, že stačí len prebehnuť a voda uz nie je taká špinavá ako bola na začiatku, lebo to bolo hrozné. Sme radi že ste nám ukázali aj tepovanie na mokro je to zábava. Ďakujeme vám.

rod. Rozvážna

Rozhodli sme sa až na koniec, lebo nekupujeme hneď. Musím potvrdiť fakt, že by sme urobili chybu keby sme sa hneď nerozhodli. Je to múdra mašinka a úsporná. Zvlhčovač a vône nam tiež naozaj zlepšili spánok. Ďakujeme WELLNESS LIFE.